قوانین و مقررات استفاده از خدمات سایت

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی “کار سرویس” و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی “کار سرویس” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد

فروشگاه اینترنتی “کار سرویس” واسطه ای جهت ارائه محصولات شرکت‌های تولید‌کننده، واردکننده یا توزیع‌کننده به مشتریان است. قیمت کالاهای ارائه شده در فروشگاه اینترنتی “کار سرویس”، همگی توسط تامین‌کنندگان آنها تعیین می‌گردد.

اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی “کار سرویس” از منابع زیر تامین می‌شود:

۱- اطلاعاتی که توسط تامین کننده کالا ارائه می‌شوند.

۲- اطلاعاتی که از سایت‌های معتبر خارجی ترجمه می‌شوند.

از اینرو فروشگاه اینترنتی “کار سرویس” هیچ مسووليتي در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و يا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت. ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می‌داند.

فروشگاه اینترنتی “کار سرویس” هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.

فروشگاه اینترنتی “کار سرویس” هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه لینک در “کار سرویس” شکل می گیرد، پذیرا نیست.

وب سايت “کار سرویس” هيچ گونه مسووليتي را در رابطه با حذف شدن صفحات سايت خود نمي پذيرد. سروﻳس های سايت «آنگونه که هست» ارائه می شود و سايت “کار سرویس” تحت هيچ شرايطي مسووليت تاخير يا عدم کارکرد سايت را که می تواند ناشى از عوامل طبيعى، نيروى انسانی، مشکلات اينترنتى، خرابی تجهيزات كامپيوترى، مخابراتى و غيره باشد بر عهده ندارد.

فروشگاه اینترنتی “کار سرویس” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

كاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه اینترنتی “کار سرویس” مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.

خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويسها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد. براى اين كار لطفا با ما تماس بگيريد.

كاربران باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

مالکیت معنوی محتويات فروشگاه اینترنتی “کار سرویس” شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به فروشگاه اینترنتی “کار سرویس” مي باشد.
© کليه حقوق محفوظ است.۱۳۹۶ هجری خورشیدی

ارتباط با کاربران 

تنها مرجع رسمی مورد تاييد ما برای ارتباط با شما، پايگاه رسمی اين سايت  است. ما با هيچ روش ديگری جز ارسال نامه از طرف آدرسهای رسمی و تاييد شده در سايت، با شما تماس نمی گيريم .

برای تماس با فروشگاه اینترنتی “کار سرویس” ، فقط آدرس های ايميل ذکر شده در بخش تماس با ما مجاز می باشند. اگر می خواهيد برای ما نامه بفرستيد فقط به اين آدرسها ايميل کنيد.

فروش و تحویل سفارش

مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در فروشگاه اینترنتی”کار سرویس”درج شده و فروشگاه اینترنتی “کار سرویس” به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

در صورتي كه تامين كننده و صاحب برند به دلايلي خارج از اراده و اختيار خود، توان تحويل كالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفين درباره يك موعد جديد به توافق نرسند، خريدار حق دارد بدون هيچگونه هزينه اي سفارش را فسخ نمايد.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.

سفارش دهنده یا تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

مدت گارانتي و نام شركت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در قسمت توضيحات هر كالا ذكر شده است. در صورت عدم درج موارد مذكور در اين قسمت، گارانتي براي آن كالا وجود ندارد.

شرایط برگشت کالا

هرگونه نقص و عيب فني کالا، بايد در مدت ۴۸ ساعت پس از دريافت كالا  از طريق تلفن و يا ايميل به مركز ارتباط مشتريان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشكل فوراً بررسي و در صورت اثبات نقص، تعمير يا جايگزين گردد. بديهي است پس از ۴۸ ساعت هيچ اعتراضي پذيرفتني نيست.

در صورتی که فرد خریدار بخواهد وجه کالا را به طور ناقص پرداخت کند کالا بدون هماهنگی، توسط پیک برگشت خواهد خورد و هزینه ارسال نیز عودت داده نخواهد شد.

خریدار به مدت ۷ روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد، به شرط آنکه بسته بندی کالایی باز نشده و از آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد. لازم به ذکر است هزینه پست و بیمه به عهده خریدار میباشد.

این انصراف برای کالاهای زیر امکان پذیر نمی باشد:

۱- کالاهایی که قیمت آنها توسط نوسانات بازارهای مالی و ارزی تعیین می شود.

۲- ارجاع کالاهای الکترونیک.

۳- با توجه به شرایط کالا و تامین کننده کالا های بدنه و موتوری ، برای این گروه از کالا نیاز به دریافت پیش پرداخت می باشد. پس از دریافت پیش پرداخت و تایید سفارش امکان انصراف از خرید تحت هیچ شرایطی مقدور نمی باشد. و در صورت انصراف از خرید، بیعانه به مشتری عودت داده نخواهد شد.


در اینجا تیم ما به شما خدماتی کامل جهت هر چه با کیفیت انجام دادن سرویسهای اتومبیل شما را ارائه می دهد.
می بایست بدانید که روغن پیشنهادی متناسب با موتور اتومبیل خود را بادقت انتخاب کنید و به سرویسکار ماهر بسپارید، بدلیل اینکه حتی اگر قطعات و روغن ها و سایر مواد مصرفی در سرویس خودرو شما از بالاترین سطح کیفی نیز برخوردار باشند اما به طور کامل و صحیح تعویض نشوند، موجب صدمات جبران ناپذیر به سلامت خودرو شما می شود.
لذا تیم ما این اطمینان را به شما می دهد که از لحاظ کیفی بهترین روغنها و فیلتر ها و … را ارائه کند و از لحاظ سرویسکار، افراد ماهر و مجرب را برای انجام خدمات به آدرس دلخواه شما اعزام نماید.
اما می بایست بدانید که تعویض نکردن فیلتر ها و عواقب فرسایشی آنها و صدمات آتی این تصمیم شما، بعهده شما خواهد بود.
– حتما ۳ ساعت قبل از زمان انجام سرویس مورد نظر سفارش را نهایی نمایید تا برنامه ریزی دقیق انجام شود. برای اطمینان کامل از صحت انتخاب نوع روغن و … مرتبط مورد نظر خود، حتما از کارشناسان ما استفاده نمایید.
– برای انجام سرویس مورد نظر، حتما مکان مناسب در نظر بگیرید که باعث آزار و اذیت و سلب آسایش همسایه ها و سایر شهروندان و صد راه معابر عمومی و پیاده رو ها نشود، در صورت مناسب نبودن جای معرفی شده از سوی شما همکاران ما سرویس را انجام نخواهند داد.
– در صورت نارضایتی از کیفیت خدمت ارائه شده تا مدت سه روز پس از انجام خدمت به شرط اینکه به جای دیگر مراجعه نکرده باشید و کار ما را دستکاری نکرده باشند از سوی ما قابل انجام و جبران می باشد(بدون هیچ هزینه ای).- در صورت بروز مشکل برای بخشهایی که سرویسکار ما به آنها دست نزده است مسئولیتی عهده دار تیم ما نمی شود.

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال